Sokol Újezd sv. Kříže

Navštivte naší kuželnu a zahrajte kuželky se svojí rodinou, či svými přáteli. Budeme se na vás těšit!

Přijďte si zahrát

Cestou necestou...,

aneb kudy do naší kuželny!
Naše kuželna se nachází v malé vesničce na samém okraji Domažlického okresu, respektive na rozhraní okresů Domažlice a Tachova Plzeňského kraje, jenom pár kilometrů od západní hranice se Spolkovou Republikou Německo. Ze samotného krajského města Plzeň se k nám dostanete po dálnici D5,která začíná (zatím) u města Sulkov (asi 5 km za Plzní směrem na Domažlice) a směřuje na dálniční hraniční přechod Rozvadov.

Na 48 km od Plzně a 8 km před Rozvadovem je sjezd EXIT 136 Mlýnec na kterém ukončíme cestu po dálnici a nabereme směr doprava na Přimdu (tam ale nedojedeme), odbočíme vlevo do Mlýnce a pokračujeme přes Velké Dvorce (na první křižovatce pořád rovně), Kundratice, Malé Dvorce, Třískolupy (ty zůstanou na pravé straně), Dubec, Pavlíkov a Bělou nad Radbuzou (u kostela vpravo směrem na Horšovský Týn)do Újezda sv. Kříže, kde na křižovatce odbočíte vpravo a pojedete pořád rovně za nosem (asi 800 m) a až u betonové zídky odbočíte vlevo. Hned za můstkem přes potok leží na pravé straně naše kuželna.

Ti, co nemají dálniční známku, mohou jet do Újezda sv. Kříže směrem na Domažlice přes Sulkov, Líně, Chotěšov, Stod, Holýšov a Staňkov (stále rovně po hlavní silnici). V Horšovském Týně na semaforech odbočí vpravo směrem na Mariánské Lázně, asi 100 m za mostem přes řeku Radbuzu vlevo a pak už jenom rovně dle směrového ukazatele na Bělou nad Radbuzou. Do Újezda sv.Kříže se přijede druhou stranou.

Kdo by chtěl přijet směrem od Klatov,ten musí jet přes města Kdyně a Domažlice na Horšovský Týn a dále pak dle předchozího odstavce do Újezda sv.Kříže.
Žádné komentáře
 
Návrhy či připomínky k tomuto webu pište pište adminům.
Optimalizováno pro firefox, opera a google chrome.